  • lenovo-thinkpad-universal-40b00135dk
z 450 sztuk
z 450 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
ELECTROLOG
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
100% kupujących poleca ten sklep
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT
Waga (z opakowaniem)
0,45 kg
Producent
Lenovo
Opis produktu
Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Wired Black
  • Długość: 27,00
  • Wysokość: 8,50
  • Głębokość: 19,50
  • EAN: 5704174832485
  • Producent: Lenovo
  • Kod producenta: 40B00135DK
  • Kraj pochodzenia: JP
ThinkPad Uniwersalny Kabel Thunderbolt 4 Czarny
Specyfikacja dla 40B00135DK
Dane logistyczne
  • Kod systemu zharmonizowanego (HS): 84733020
Sieć
  • Ethernet LAN: Tak
  • Porty Ethernet LAN (RJ-45): 1
Warunki operacyjne
  • Wilgotność względna (H-H): 5 - 95 %
  • Temperatura pracy (T-T): 0 - 40 °C
Wymiary opakowania
  • Głębokość (opakowanie, cm): 19,5 cm
  • Waga brutto (opakowanie, kg): 1,2 kg
  • Wysokość (opakowanie, cm): 8,5 cm
  • Szerokość (opakowanie, cm): 27 cm
Zawartość opakowania
  • Adapter AC w zestawie: Tak
Wydajność
  • Certyfikacja: cULus, FCC, ICES, NOM
  • Kolor produktu: Czarny
Porty i interfejsy
  • Port combo słuchawkowy/mikrofonowy: Tak
  • Technologia łączności: Przewodowa
  • Gniazdo DC-in: Tak
  • Wersja DisplayPort: 1.4
  • Ilość portów DisplayPort: 2
  • Ilość portów HDMI: 1
  • Wersja HDMI: 2.1
  • Łączność słuchawkowa: 3,5 mm
  • Interfejs hosta: Thunderbolt 4
  • Ilość portów Thunderbolt 4: 1
  • Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: 4
  • Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: 1
Zasilanie
  • Prąd wejściowy: 6.75 A
  • Zużycie energii (max): 100 W
  • Rodzaj źródła zasilania: DC
  • Zasilacz: 135 W
Wymiary produktu
  • Waga netto (produkt, kg): 1 kg
  • Głębokość produktu: 8 cm
  • Wysokość produktu: 3 cm
  • Szerokość produktu: 22 cm
Oprogramowanie
  • Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Szczegóły techniczne
  • Harmonized System (HS) code: 84733020
  • Nazwa marki: Lenovo
Pliki do pobraniaPoradnik.pdf
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
2 lata
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Reklamacja
2 lata
Zwroty
14 dni na odstąpienie od umowy
O sprzedającym